Ανακοινώθηκαν από το Υπουργείο τα αποτελέσματα εισαγωγής στην τριτοβάθμια εκπαίδευση για το έτος 2016. Οι επιτυχόντες του σχολείου μας είναι οι:

 A. Διαγωνιζόμενοι με το νέο σύστημα εξετάσεων

 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
16013057 ΑΓΑΠΙΟΥ ΜΑΝΩΛΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΛΕΝΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16013058 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013080 ΒΑΛΕΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΛΕΙΩ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ
16013081 ΒΟΥΔΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΟΛΥΒΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε. ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΚΑΒΑΛΑ) - ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ Τ.Ε.
16013082 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013062 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013101 ΓΚΑΛΜΠΑΚΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΙΚΕΛΑ-ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΧΑΛΚΙΔΑ)
16013063 ΓΚΑΡΓΚΑΣΟΥΛΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
16075716 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΑ ΟΠΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013083 ΓΚΟΥΡΗ ΜΑΛΒΙΝΑ ΘΩΜΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΕ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ Τ.Ε. (ΑΘΗΝΑ)
16013084 ΓΟΥΡΝΙΕΖΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΡΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
16013085 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΙΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013064 ΓΡΙΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013103 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16013086 ΔΟΥΚΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΧΑΛΚΙΔΑ)
16013067 ΔΡΑΖΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
16013105 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΕΥΚΟΘΕΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013087 ΖΑΡΚΑΛΗ ΒΑΣΙΛΩ ΑΛΦΡΕΝΤ ΑΟΥΡΕΛΑ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013068 ΖΕΡΒΟΥΔΑΚΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
16013107 ΖΥΜΠΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ)
16013108 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
16013069 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠΑΝΟΣ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013070 ΙΩΣΗΦΙΔΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΣΜΑΣ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
16013071 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
16013109 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
04015842 ΚΑΠΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
12013979 ΚΑΡΑΝΤΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΗΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
16013088 ΚΕΦΑΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΛΙΕΙΑΣ - ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ (ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ)
16013112 ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΗΧΟΥ & ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝΩΝ (ΛΗΞΟΥΡΙ)
15013663 ΚΟΥΚΟΥΛΕΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΙΒΟΝΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) - ΟΠΛΑ
05016087 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΤΑΥΡΟΥΛ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
16013076 ΜΑΡΚΑΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΟΦΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑΣ & ΟΠΤΙΚΟΑΚΟΥΣΤΙΚΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013116 ΜΠΕΛΛΑΪ ΣΕΛΒΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΝΔΡΕΑ ΣΑΦΙΓΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ
16013117 ΜΠΙΛΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΑΛΤΙΝ ΕΝΚΕΛΕΙΝΤΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16013118 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΦΙΛΟΞΕΝΙΑΣ
16013119 ΠΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΤΡΑΠΕΖΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16013091 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15013666 ΠΑΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΑΘΗΝΑ)
15013652 ΠΑΣΧΑΛΗ ΟΛΓΑ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013120 ΠΑΤΣΙΑΡΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΑ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013092 ΠΑΤΣΙΛΗ ΔΗΜΗΤΕΡ ΑΡΙΑΝ ΠΑΚΕΛΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΚΟΖΑΝΗ) - ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ Τ.Ε.
16013122 ΠΛΑΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ (ΘΗΒΑ)
16013093 ΣΑΧΙΝΙ ΚΡΙΣΤΙΝΑ ΣΟΚΟΛ ΡΟΥΝΤΙΝΑ ΟΙΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΟΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
15013684 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΡΕΤΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16013124 ΣΤΕΦΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΚΛΕΜΕΝΤ ΜΑΪΛΙΝΤΑ ΚΛΩΣΤΟΫΦΑΝΤΟΥΡΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
16013078 ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΕΘΝΩΝ, ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013125 ΤΟΥΛΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗ ΝΙΚΟΛΛΑ ΜΕΡΙΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
16013126 ΤΣΑΓΚΗ ΜΑΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ)
15013656 ΤΣΙΤΣΟΛΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΙΛΙΡ ΕΛΒΙΡΑ ΤΟΥΡΚΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩΝ ΑΣΙΑΤΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
16013095 ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΓΩΝΑ ΠΑΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΑ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΚΚΛΗΣΙΑΣΤΙΚΩΝ ΚΕΙΜΗΛΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
16013096 ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΥΣΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
16013097 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΛΑΪΑ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
16013127 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ (ΚΑΛΑΜΑΤΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ
16013129 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)

 

Β. Διαγωνιζόμενοι με το παλαιό σύστημα εξετάσεων

 

Κωδ. Υποψηφ. Επώνυμο Όνομα Όν. Πατρός Όν. Μητρός Σχολή Επιτυχίας
15013660 ΓΙΑΝΝΟΠΑΠΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
14013320 ΔΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΠΑΤΡΑ)

 

Γ. Διαγωνιζόμενοι για το 10% των θέσεων (απόφοιτοι παρελθόντων ετών χωρίς εξετάσεις)

 

15041282 ΓΚΟΝΤΑ ΜΑΡΙΑ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΪΑΤΡΙΚΗ (ΛΑΜΙΑ)
15013661 ΚΟΝΙΤΣΑ ΜΑΡΚΕΛΓΙΑΝΑ ΔΗΜΗΤΕΡ ΒΙΚΤΩΡΙΕ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15013647 ΝΤΟΛΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
15013649 ΟΓΚΡΕΝΙ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΚΑΖΜΟΡ ΝΤΟΝΙΚΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ) - ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
13013816 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ - ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 

Σε όλους, θερμά συγχαρητήρια!